13.01.2012 | Nowy salon z produktami Silima w Białymstoku

Miło nam zakomunikować, że do listy sklepów patronackich Silima w Polsce dołączyła kolejna specjalistyczna placówka – tym razem w Białymstoku.


Początek roku 2012 przyniósł mieszkankom Białegostoku możliwość skorzystania z usług największego i najpiękniejszego w  Polsce północno-wschodniej, specjalistycznego salonu POD LWEM. Nowy salon zlokalizowany został w pałacyku przy ul. Modlińskiej 2. Niezwykle ciepłe, bardzo przestronne i profesjonalnie przygotowane wnętrza salonu, zapewniają Paniom niespotykany komfort w trakcie doboru bielizny, kostiumów kąpielowych, protez czy konsultacji z zakresu profilaktyki obrzęku limfatycznego. Salon POD LWEM pozostaje do dyspozycji Pań od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Na wizytę o dogodnej porze dnia można również umówić się dzwoniąc do salonu pod numer 85 732 15 81.

Do dyspozycji naszych klientek oddajemy tu fachową i miłą obsługę, przyjemne i bardzo komfortowe warunki obsługi oraz pełną ofertę marki Silima: zewnętrzne protezy piersi we wszystkich 11 rodzajach i wszystkich rozmiarach, kolekcję bielizny i kostiumów kąpielowych oraz produkty do profilaktyki przeciwobrzękowej. Zapraszamy!


Zobacz pozostałe wpisy